Badal Makina
     
Manuel Dispenser
Etiket Aplikatörü
Yarı Otomatik Makinalar
Kompakt Hattı
Seri Makineleri
 
 
Aplikatör HERMA 400 - kompakt, modüler, servo ile çalışır. Modüler sistemli kompakt etiketleme sistemi

HERMA 400, bu özel kompakt etiketleyici iyi düşünülmüş modüler yapı sistemi sayesinde eşsiz bir çok amaçlılığa sahiptir.

Avantajı: konfigürasyon ne olursa olsun, temel servo ünitesi aynı kalıyor! Tek ünite, tek gelişim, tek yedek parça.

Geniş modül yelpazesi sayesinde, HERMA 400 herhangi bir ürün dizisine entegre edilebilir. Ya da sizin bireysel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde geliştirilmiş bir etiketleme makinesi içerisine kurulabilir. Her problem için mükemmel çözüm.
 
Herşey kontrol altında

Aplikatörünüzü bireysel olarak konfigüre edebilmeniz için, açıkça hazırlanmış gösterge paneli, çalışan parametrelerde basit ve kullanışlı ayarlamalar yapmanızı sağlar.
 
 
 
 
Görev için mükemmel
Özel çözücü ünitesi sabit bir ağ gerginliğini tutar, bu sayede dağıtıcı ağızdaki tolerans problemlerinin önüne geçer. Hem çözücü hem de sarıcı üniteler neredeyse aynı şekilde yapılmıştır ve aynı güvenilirliği sağlarlar. Ağı sağma ve gerginleştirme son derece kullanıcı dostudur.
 
 

Motorize çözücü ve motorize yedek kağıt alma ünitesi ile aplikatör HERMA 400

Makara tutucusu ve yedek kağıt alma ünitesi bağımsız çalıştırılır.
400 mm (opsiyonel 500 mm) dış çap ve 3"/76 mm çizgi çapına sahip olan etiket makaraları için idealdir. Etiketleme hızı 80 m/dk dır. - opsiyonel dairesel-tip çözücü ile kullanıldığında 150m / dk ya kadar çıkabilir.

 
 

HERMA 400 Rotatif Aplikatör

Modüler takılabilir altlık, HERMA Slim Line' ın takıldığı her rotatif temelde optimum etiketleme pozisyonunu garanti eden, hem etiketleme uygulamasının yüksekliğinde, hem de açısında hızlı ve basit ayarlama yapmayı sağlar.

Sarıcı ve çözücü olarak bağlanmış ünitelerin hızına bağlı olarak, HERMA 400 Slim Line en yüksek mümkün doğruluk seviyesini sağlarken dakikada 150 m gibi bir hıza ulaşabilir. Bu saatte 60,000 etiket gibi bir performansa denk düşer (ortalama 110 mm (4.3") lik bir etiket uzunluğu ile)

Aplikatörün rotatif makinenin hızı ile senkronize çalışabilme özelliği çok önemli bir özellik olarak öne çıkmaktadır. Opsiyonel bir RS 485 arayüzü ana kontrolden / ana kontrole seri veri transferine olanak sunar.