Badal Makina
     
Manuel Dispenser
Etiket Aplikatörü
Yarı Otomatik Makinalar
Kompakt Hattı
Seri Makineleri
 
 
 
HERMA 211 - çevreleyici etiketleme için yarı otomatik etiketleme makinesi
Bu yarı otomatik çevreleyici etiketleme makineleri en talepkar ihtiyaçlar için bile etkili ve esnek çözümler sunar. Bu sistem özellikle küçük parti tüpler, cam şişeler ya da ampuller gibi silindirik ürünler için uygundur. Çeşitlilik sahibi uygulama ünitesi geniş çapta bir ürün çapı kabul edebilir ve HERMA 211 i ideal yarı otomatik çevreleyici etiketleme sistemi yapacak şekilde, özel ihtiyaçlara cevap verecek şekilde ayarlanabilir.
Teknik veri HERMA 211
Aplikatör -------------------->  HERMA 400
Etiket bandı genişliği ------>  82 ya da 164 mm e kadar
Etiket makarası çapı --------> 300 mm
Güç kaynağı ----------------> 100V AC - 240V AC Hz 10%, 50 Hz - 60 ±
Güç tüketimi ---------------> 0,4 kW
Sıkıştırılmış hava bağlantısı --> 6 bar
 
 
 
HERMA 311 - çift taraflı etiketleme için yarı otomatik etiketleme makinesi
Eğer bir ürünün her iki yüzeyini de, yüksek bir doğruluk derecesi ve nispeten küçük partilerle, uygun bir fiyatla etiketleme ihtiyacınız varsa, bunun artık mümkün olduğunu duymaktan çok memnun olacaksınız - HERMA' nın yeni makinesi ile. Ürün sadece bir mihengir içerisine yerleştirilir ve iki etiketleyici arasında manuel olarak itilir.

Büyük avantaj: Etiketin uygulandığı sırada, ürün doğru ve düzgün bir şekilde konumunda tutulur. Sonuç ise her iki etiketin son derece doğru bir konumlandırmayla yerine yerleştirilmesidir.

Mihengir ilk konumuna döndürüldüğünde, ürün otomatik olarak serbest bırakılır. Sistemin kullanabileceği şekiller sınırsızdır ve karton gibi düz objelerden daha komplike oval şişelere kadar uzanır. Makinenin mükemmel esnekliğinden dolayı, ürün değişimi esnasında bile duruş süresi minimuma indirilmiştir. Opsiyonel bir ekstra olarak, bir printer tek bir aplikatöre ya da her ikisine de entegre edilebilir.
 
 
 
HERMA 414 - yarı otomatik makine
Bu makine yüksek keskinlikli yarı otomatik etiketleme için en son çözümü sunar. Kompakt ve dayanıklı bu makine, geniş çaplı bir biçim ve boyutlu ürünleri etiketleyebilir. Al ve etiketle uygulama sistemi, hem tümsek hem de çukur yüzeyli ürünlerde kullanıma uygundur. Üst, üst ve yan, ve üç yanlı etiketleme uygulamalarının tümü, onu ekonomik küçük parti etiketlemeleri için ideal çözüm yapan çok yönlü HERMA 414 ile yapılabilir.

Patentli hareketli dağıtıcı ağız tüm şekillerdeki etiketlerin, HERMA 414 ü pazardaki en doğru al & yerleştir etiketleme sistemi yapan teleskopik uygulama ünitesinin uygulama pedi üzerinde hazırlanmasını sağlar.

Teknik veri HERMA 414

Aplikatör  ---------------------->  HERMA 400
Etiket bandı genişliği --------->  82 ya da 164 mm e kadar
Etiket makarası çapı ---------->  300 mm
Güç kaynağı ------------------>   100V AC - 240V AC Hz 10%, 50 Hz - 60 ±
Güç tüketimi  ----------------->  0,4 kW
Sıkıştırılmış hava bağlantısı ---->  6 bar